Udělejte si radost během lockdownu koupí kvalitní přírodní kosmetiky.

Sleva 25% platí na kosmetickou řadu Cosmetici Magistrali (kromě doplňků stravy Dermomatrix a Dermobalance). V košíku vložte slevový kód „CM2021“ a sleva Vám bude automaticky odečtena z objednávky. Vyskládejte si produkty pro sebe nebo Vaše blízké na Vánoce a my Vám přibalíme černou kosmetickou taštičku jako DÁREK. Nezmeškejte limitovanou nabídku do skončení lockdownu na Slovensku (9.12.2021)!!!

PEČUJTE O VAŠI PLEŤ, POSLOUCHEJTE A CHRAŇTE JI

Péčí o Vaši pleť nasloucháte, co potřebuje. Je suchá, dehydrovaná, mastná, poznamenána vráskami nebo poškozená sluncem? Vyžaduje výživu, péči, hydrataci nebo ochranu?

Cosmetici magistrali je exkluzivní italská kosmetika vytvořena s jediným cílem, a to splnit potřeby vaší pleti. Pochopit a dodat jí vše, co potřebuje.

CO VYŽADUJE VAŠE PLEŤ?

Potřebuje hydrataci, péči nebo ochranu? Cosmetici magistrali je zaměřena na péči a problémy související s pletí a chápe Vaše potřeby.

Celá řada produktů nabízí bezpečné, účinné, čisté produkty založené na účinných, přírodních látkách a patentovaných biotechnologických postupů, které jsou navrženy tak, aby odpovídaly všem Vašim potřebám.

Pro perfektní pleť, Cosmetici magistrali splní Vaše požadavky.